Wyświetlanie 1–12 z 32 wyników

 • Czerwona nitka - Ręka FatimyCzerwona nitka - Ręka Fatimy powiększenie

  Czerwona nitka. Ręka Fatimy.

  25,00 

  Czerwona bransoletka, wykonana jest z czerwonego sznurka z symbolem, ręka Fatimy i okiem proroka. Chroni przed złym okiem. Przynosi on szczęście, zdrowie.

 • Czerwona nitka na zły urokCzerwona nitka bransoletka

  Czerwona nitka na zły urok. Bransoletka

  15,00 

  Używanie bransoletki czerwonej nitki to sposób na uchronienie się przed klątwami. Bransoletka z czerwonego sznurka zgodnie z koncepcją starożytnych reprezentuje stabilność i spójność. Jest ściśle związana z kwestiami duchowymi. Ma w sobie pozytywna energię, przez co usuwa negatywne wibracje, przynosząc szczęście.

  Czerwona nitka na zły urok noszona była już przed wiekami w różnych kulturach. Do dziś przetrwało przywiązywanie czerwonego sznurka do łóżeczka czy wózka dziecka. Czyniono tak, aby odeprzeć złe duchy, chronić dzieci przed klątwami. By ich sen był spokojny, bez niepokoju i płaczu.

 • Bransoletka 7 czakrBransoletka 7 czakr zbliżenie

  Bransoletka 7 Czakr

  40,00 

  Bransoletka 7 Czakr pozwala harmonizować, balansować, otwierać czakry. Nosząc ją korzystasz z wibracji energii minerałów. Wszystkie kamienie są wysokiej, jakości i pozwalają czerpać korzyści z energii minerałów. Bransoletka wspiera  relaks, medytację, jogę lub reiki wykorzystując naturalne właściwości kamieni.

 • Amulet intencyjny

  Amulet intencyjny na zamówienie.

  100,00 

  Amulet intencyjny wykonuje konkretnie pod wskazaną przez klienta intencję. Tworze go indywidualnie na zamówienie personalizując pod właściciela. Przy zamówieniu proszę o wskazanie intencji oraz imienia i nazwiska, oraz daty urodzenia osoby, dla której przeznaczony jest amulet. Czas oczekiwania na amulet może wynieść nawet dwa tygodnie z uwagi na konieczność wykonania w odpowiedniej fazie księżyca.

 • Smoczy pazurNaszyjnik smoczy pazur Karneol

  Naszyjnik Smoczy Pazur z kamieniem

  25,00 

  Naszyjnik Smoczy Pazur z kamieniem to magiczna seria naszyjników z Opalitem, Agatem, Kwarcem i Ametystem. Do wyboru sześć pięknych wzorów różnymi kamieniami szlachetnymi. Każdy wisiorek jest wykonany z 15mm kamienia szlachetnego, dużego lub małego mosiężnego pazura zawieszonego na pięknym woskowanym sznurku. Wyrazista biżuteria, klasyczny wygląd, a jednocześnie starannie wykonany i dobrany kamień sprawia świetny dodatek do eleganckiego…

  Wybierz opcjeWczytywanie Gotowe This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • Bransoletka Mocy SodalitBransoletka Mocy Sodalit Kamień

  Bransoletka Mocy Sodalit

  30,00 

  Bransoletka Mocy Sodalit przyniesie korzyści czytelnikom tarota, ponieważ pomaga myśleć racjonalnie i intuicyjnie oraz werbalnie przekazywać swoje myśli zarówno zgodnie z prawdą, jak i w spokojny i zrelaksowany sposób.

  Sodalit to naturalny kamień, którego kolor jest głównie niebieski lub niebiesko-szary z białym kalcytem zmieszanym w strukturze kryształu. Mają one piękny niebieski kolor, więc są pięknym kamieniem używanym w biżuterii, ale są też kamienie, które zawierają inkluzje w odcieniach żółci, czerwieni i zieleni.

 • Bransoletka Mocy Tygrysie OkoBransoletka Mocy Tygrysie Oko kamień

  Bransoletka Mocy Tygrysie Oko

  35,00 

  Bransoletka Mocy Tygrysie Oko reprezentuje witalność, dodaje energii w działaniu, przynosi sukces w karierze.  Oko tygrysa jest słonecznym kamieniem szlachetnym i stymuluje różne czakry do energetyzowania ciała. Kamień dodaje mocy, siły i odwagi noszącemu wzmaga asertywność. Kamień tygrysa jest szczególnie korzystny dla tych, którzy chcą szybko wspinać się po szczeblach kariery.

 • Bransoletka Moc Lapis LazuliLapis Lazuli

  Bransoletka Moc Lapis Lazuli

  50,00 

  Bransoletka Moc  Lapis Lazuli to wspaniały talizman, który pomaga skoncentrować wysiłki na budowaniu sukcesu. Noszona jako amulet rozpoznaje ataki parapsychiczny i blokuje je, zwracając energię z powrotem do źródła.  W starożytnym Egipcie wierzono, że Lapis Lazuli, przypominający błękit niebios, przeciwdziała podstępom duchów ciemności. Jest jednym z najstarszych znanych człowiekowi kamieni duchowych. Używany był przez uzdrowicieli, kapłanów i członków rodzin królewskich, aby uzyskać moc, mądrość oraz stymulować zdolności parapsychiczne i wewnętrzne widzenie. Reprezentuje uniwersalną prawdę.

 • Bransoletka Potrójna OchronaBransoletka Potrójna Ochrona 1

  Bransoletka Potrójna Ochrona

  50,00 

  Bransoletka Potrójna Ochrona składa się z kamieni naturalnych Tygrysie Oko, Hematyt i Czarny Obsydian. Jest to niezwykła bransoletka ze względu na swoje właściwości kojące i regeneracyjne.

  Bransoletka Potrójna ochrona to idealna ozdoba dla osób łączących ekskluzywny wygląd z naturalną siłą i pięknem kamieni szlachetnych.

  Bransoletka Potrójna Ochrona główne cechy.

  • Jeden elastyczny rozmiar 18 cm.
  • Kamienie około 8 mm.
  • Odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.
  • Bransoletka wykonana z kamieni naturalnych.

   

 • Bransoletka Mocy Kwarc RóżowyBransoletka Mocy Różowy Kwarc

  Bransoletka Mocy Kwarc Różowy

  40,00 

  Bransoletka Mocy Kwarc Różowy jest ręcznie wykonana z prawdziwych kamieni na wysokiej jakości elastycznym sznurku, dzięki czemu można ją łatwo zakładać i zdejmować. Kwarc Różowy kojarzy się z miłością i troskliwymi emocjami. Mówi się, że przynosi miłość i przyjaźń tym, którzy ją noszą i medytują.

 • Bransoletka Mocy Agat CzarnyBransoletka Mocy Agat Czarny kamień

  Bransoletka Mocy Agat Czarny

  35,00 

  Bransoletka Mocy Agat Czarny  przyciąga szczęście. Zwiększa koncentrację i klarowność. Promuje dobrą wolę. Pomaga w przezwyciężaniu wad, lęków i samotności. Czarny agat to talizman mężczyzn zwiększa energię seksualną, wpływa na atrakcyjność.

  Ręcznie wykonana z naturalnego kamienia. Koraliki zostały starannie dobrane i wypolerowane, aby wydobyć kolor kamienia. Są naciągnięte na elastyczną nić dopasowującą się do każdego nadgarstka. Bransoletka wygodna i łatwa w noszeniu.

 • Bransoletka Mocy - Agat MszystyBransoletka Mocy - Mszysty Agat

  Bransoletka Mocy – Agat Mszysty

  30,00 

  Bransoletka Mocy – Agat Mszysty niesie z sobą energie obfitości i sukcesu. Przyciąga dobrobyt we wszystkich formach. W swej energetyce jest idealna dla nowo powstających firm i osób na samo zatrudnieniu. Przyciąga nowych kontrahentów, pozytywnie wpływa na rozwój, zwiększając z czasem dobrobyt.

End of content

End of content