Wyświetlanie 1–12 z 30 wyników

 • Czerwona nitka - Ręka FatimyCzerwona nitka - Ręka Fatimy powiększenie

  Czerwona nitka. Ręka Fatimy.

  25,00 

  Czerwona bransoletka, wykonana jest z czerwonego sznurka z symbolem, ręka Fatimy i okiem proroka. Chroni przed złym okiem. Przynosi on szczęście, zdrowie.

 • Bransoletka 7 czakrBransoletka 7 czakr zbliżenie

  Bransoletka 7 Czakr

  40,00 

  Bransoletka 7 Czakr pozwala harmonizować, balansować, otwierać czakry. Nosząc ją korzystasz z wibracji energii minerałów. Wszystkie kamienie są wysokiej, jakości i pozwalają czerpać korzyści z energii minerałów. Bransoletka wspiera  relaks, medytację, jogę lub reiki wykorzystując naturalne właściwości kamieni.

 • Bransoletka Mocy SodalitBransoletka Mocy Sodalit Kamień

  Bransoletka Mocy Sodalit

  30,00 

  Bransoletka Mocy Sodalit przyniesie korzyści czytelnikom tarota, ponieważ pomaga myśleć racjonalnie i intuicyjnie oraz werbalnie przekazywać swoje myśli zarówno zgodnie z prawdą, jak i w spokojny i zrelaksowany sposób.

  Sodalit to naturalny kamień, którego kolor jest głównie niebieski lub niebiesko-szary z białym kalcytem zmieszanym w strukturze kryształu. Mają one piękny niebieski kolor, więc są pięknym kamieniem używanym w biżuterii, ale są też kamienie, które zawierają inkluzje w odcieniach żółci, czerwieni i zieleni.

 • Bransoletka Mocy Tygrysie OkoBransoletka Mocy Tygrysie Oko kamień

  Bransoletka Mocy Tygrysie Oko

  35,00 

  Bransoletka Mocy Tygrysie Oko reprezentuje witalność, dodaje energii w działaniu, przynosi sukces w karierze.  Oko tygrysa jest słonecznym kamieniem szlachetnym i stymuluje różne czakry do energetyzowania ciała. Kamień dodaje mocy, siły i odwagi noszącemu wzmaga asertywność. Kamień tygrysa jest szczególnie korzystny dla tych, którzy chcą szybko wspinać się po szczeblach kariery.

 • Bransoletka Moc Lapis LazuliLapis Lazuli

  Bransoletka Moc Lapis Lazuli

  50,00 

  Bransoletka Moc  Lapis Lazuli to wspaniały talizman, który pomaga skoncentrować wysiłki na budowaniu sukcesu. Noszona jako amulet rozpoznaje ataki parapsychiczny i blokuje je, zwracając energię z powrotem do źródła.  W starożytnym Egipcie wierzono, że Lapis Lazuli, przypominający błękit niebios, przeciwdziała podstępom duchów ciemności. Jest jednym z najstarszych znanych człowiekowi kamieni duchowych. Używany był przez uzdrowicieli, kapłanów i członków rodzin królewskich, aby uzyskać moc, mądrość oraz stymulować zdolności parapsychiczne i wewnętrzne widzenie. Reprezentuje uniwersalną prawdę.

 • Bransoletka Potrójna OchronaBransoletka Potrójna Ochrona 1

  Bransoletka Potrójna Ochrona

  50,00 

  Bransoletka Potrójna Ochrona składa się z kamieni naturalnych Tygrysie Oko, Hematyt i Czarny Obsydian. Jest to niezwykła bransoletka ze względu na swoje właściwości kojące i regeneracyjne.

  Bransoletka Potrójna ochrona to idealna ozdoba dla osób łączących ekskluzywny wygląd z naturalną siłą i pięknem kamieni szlachetnych.

  Bransoletka Potrójna Ochrona główne cechy.

  • Jeden elastyczny rozmiar 18 cm.
  • Kamienie około 8 mm.
  • Odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.
  • Bransoletka wykonana z kamieni naturalnych.

   

 • Bransoletka Mocy Kwarc RóżowyBransoletka Mocy Różowy Kwarc

  Bransoletka Mocy Kwarc Różowy

  40,00 

  Bransoletka Mocy Kwarc Różowy jest ręcznie wykonana z prawdziwych kamieni na wysokiej jakości elastycznym sznurku, dzięki czemu można ją łatwo zakładać i zdejmować. Kwarc Różowy kojarzy się z miłością i troskliwymi emocjami. Mówi się, że przynosi miłość i przyjaźń tym, którzy ją noszą i medytują.

 • Bransoletka Mocy Agat CzarnyBransoletka Mocy Agat Czarny kamień

  Bransoletka Mocy Agat Czarny

  35,00 

  Bransoletka Mocy Agat Czarny  przyciąga szczęście. Zwiększa koncentrację i klarowność. Promuje dobrą wolę. Pomaga w przezwyciężaniu wad, lęków i samotności. Czarny agat to talizman mężczyzn zwiększa energię seksualną, wpływa na atrakcyjność.

  Ręcznie wykonana z naturalnego kamienia. Koraliki zostały starannie dobrane i wypolerowane, aby wydobyć kolor kamienia. Są naciągnięte na elastyczną nić dopasowującą się do każdego nadgarstka. Bransoletka wygodna i łatwa w noszeniu.

 • Bransoletka Mocy - Agat MszystyBransoletka Mocy - Mszysty Agat

  Bransoletka Mocy – Agat Mszysty

  30,00 

  Bransoletka Mocy – Agat Mszysty niesie z sobą energie obfitości i sukcesu. Przyciąga dobrobyt we wszystkich formach. W swej energetyce jest idealna dla nowo powstających firm i osób na samo zatrudnieniu. Przyciąga nowych kontrahentów, pozytywnie wpływa na rozwój, zwiększając z czasem dobrobyt.

 • Bransoletka wyszczuplającabransoletka wyszczuplająca zum

  Bransoletka wyszczuplająca

  30,00 

  Hematytowa bransoletka wyszczuplająca z niebieską opalizującą perłą łączy w jednym klejnocie wszystkie najpotężniejsze kamienie, które pomagają schudnąć. Oprócz jej odchudzających, łagodzących i przeciwzapalnych właściwości jest również wspaniałą ozdobą do noszenia, na co dzień. Magnetyzm jest naturalną metodą wykorzystywaną do regeneracji ciała i zmniejszenia stanów zapalnych. Działa na krążenie krwi i koagulację, zmniejsza zmęczenie, stres i de facto przyczynia się do utraty wagi.

 • Bransoletka Mistrzowski Anty StresBransoletka Mistrzowski Anty Stres na ręku

  Bransoletka Mistrzowski Anty Stres

  30,00 

  Bransoletka Mistrzowski Anty Stres  z półszlachetnym czarnym onyksem zwiększa pewność siebie i siłę. Składa się z 21 prawdziwych czarnych koralików onyksu i pięknie błyszczącej perły. Każda perła została starannie dobrana pod kątem walorów własnych zalet i wyjątkowej, jakości samego kamienia, aby zaoferować wyjątkowy i trwały klejnot. Czarny onyks promuje samodoskonalenie, jednocześnie poprawiając pewność siebie. Pobudza energię, abyś lepiej radził sobie z trudnościami, z jakimi borykasz się w codziennym życiu. Pozwala również na poprawę samokontroli przy jednoczesnym zwiększeniu odporności na stres.

 • Bransoletka regeneracyjnabransoletka regeneracyjna 1

  Bransoletka Regeneracyjna

  30,00 

  Bransoletka Regeneracyjna to elegancka i dyskretna ozdoba z naturalnych kamieni hematytowych. Łatwa do noszenia przez cały dzień, zapewnia natychmiastowy efekt dobrego samopoczucia. Uznane od dawna zalety magnetyzmu emitowane przez tę bransoletkę w hematycie pomagają organizmowi odzyskać witalność, napełniają energią.

  Hematyt to kotwica i kamień harmonijny, który chroni i wzmacnia użytkownika. Daje odwagę, wytrzymałość i witalność. Pobudza także koncentrację, poprawia pamięć, daje jasność myślenia. Idealny dla osób nadmiernie wrażliwych.  Łagodzi obawy, wspomaga spokojny sen i pozwala lepiej zregenerować siły tak fizyczne jak i duchowe.

End of content

End of content