Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

 • Czerwona nitka - Ręka FatimyCzerwona nitka - Ręka Fatimy powiększenie

  Czerwona nitka. Ręka Fatimy.

  25,00 

  Czerwona bransoletka, wykonana jest z czerwonego sznurka z symbolem, ręka Fatimy i okiem proroka. Chroni przed złym okiem. Przynosi on szczęście, zdrowie.

 • Świeczka woskowa biało-czarna odwróconego działania

  Biało czarna świeca odwróconego działania

  25,00 

  Świece wykonuje sama z wosku pszczelego i barwników. Biało czarna świeca odwróconego działania przeznaczona jest do usuwania i odwracania negatywnych zaklęć, złorzeczeń, czy też wrogich rytuałów skierowanych na Ciebie. Moc świecy biało czarnej służy do:

  • Usuwania, unieważniania wszelkich złowrogich zaklęć.
  • Niszczy i usuwa uroki, klątwy, złorzeczenia i odsyła je z powrotem do nadawcy.
  • Jej działanie jest uniwersalne, można ją stosować w celach zdrowotnych.
 • Czerwona nitka na zły urokCzerwona nitka bransoletka

  Czerwona nitka na zły urok. Bransoletka

  15,00 

  Używanie bransoletki czerwonej nitki to sposób na uchronienie się przed klątwami. Bransoletka z czerwonego sznurka zgodnie z koncepcją starożytnych reprezentuje stabilność i spójność. Jest ściśle związana z kwestiami duchowymi. Ma w sobie pozytywna energię, przez co usuwa negatywne wibracje, przynosząc szczęście.

  Czerwona nitka na zły urok noszona była już przed wiekami w różnych kulturach. Do dziś przetrwało przywiązywanie czerwonego sznurka do łóżeczka czy wózka dziecka. Czyniono tak, aby odeprzeć złe duchy, chronić dzieci przed klątwami. By ich sen był spokojny, bez niepokoju i płaczu.

 • Sól czarownicy

  Sól czarownicy

  35,00 

  Ręcznie wyrabiana i pakowana sól czarownicy. Wykonana rytualnie i oprócz podstawowych składników zawiera zioła i olejki. Co istotne i bardzo ważne tworzę ją podczas nowiu, ładuję energetycznie przy pomocy stosownych zaklęć. Więcej czytaj tu.

 • Amulet intencyjny

  Amulet intencyjny na zamówienie.

  100,00 

  Amulet intencyjny wykonuje konkretnie pod wskazaną przez klienta intencję. Tworze go indywidualnie na zamówienie personalizując pod właściciela. Przy zamówieniu proszę o wskazanie intencji oraz imienia i nazwiska, oraz daty urodzenia osoby, dla której przeznaczony jest amulet. Czas oczekiwania na amulet może wynieść nawet dwa tygodnie z uwagi na konieczność wykonania w odpowiedniej fazie księżyca.

 • Sól czarownicy

  Sól czarownicy – uzupełniacz

  15,00 

  Ręcznie wyrabiana i pakowana sól czarownicy. Wykonana rytualnie i oprócz podstawowych składników zawiera zioła i olejki. Co istotne i bardzo ważne tworzę ją podczas nowiu, ładuję energetycznie przy pomocy stosownych zaklęć. Więcej czytaj tu.

 • Magiczny olej ochronnyMagiczny olej

  Magiczny olej ochronny

  12,00 

  Magiczny olej ochronny przeznaczony jest do namaszczania świec oraz innych rytualnych przedmiotów, których celem jest ochrona przed działaniem negatywnych energii, klątw uroków. Poprzez zwiększenie i dostrojenie wibracji wpływa zapewnia silną ochronę.  Stanowi barierę dla wszelkich nieprzyjaznych sił.

 • Bransoletka z amazonituBransoletka z Amazonitu zoom

  Bransoletka z amazonitu

  30,00 

  Bransoletka z amazonitu to idealny dodatek dla Ciebie! Jej elastyczny sznurek i długość 9 cm sprawiają, że pasuje do większości nadgarstków. Wygodne zakładanie i zdejmowanie to gwarancja komfortu przez cały dzień. Dodatkowo, amazonit dodaje uroku i piękna. Zestaw ją z innymi biżuteriami lub nos ją samodzielnie – wyglądasz świetnie w każdym przypadku!

 • Brelok z Orgonitem Mandala - Serca

  Brelok z Orgonitem

  32,00 

  Brelok z Orgonitem jego głównym celem jest poprawa jakości życia fizycznego, psychicznego i duchowego. Przez lata wspomniane narzędzie było wykorzystywane do wielu celów. Oto niektóre ze znanych zalet orgonitu: Chroni przed częstotliwościami elektromagnetycznymi (EMF) Równoważy pole energetyczne Oczyszcza środowisko Promuje dobry sen Zachęca do relaksu Łagodzi stres i niepokój Uśmierza ból Przyciągaj szczęście, miłość i obfitość…

  Wybierz opcjeWczytywanie Gotowe This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

End of content

End of content