Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • Świeca do wypalania toksycznych relacjidwie czarne świece na jednym knocie

  Świeca do wypalania toksycznych relacji

  45,00 

  Świeca do wypalania toksycznych relacji składa się z dwóch świeczek z wosku pszczelego, koloru czarnego połączonych jednym knotem.

   

  Świeca służy do  rytuałów, których celem jest zakończenie toksycznych relacji. Zarówno tych o których wiemy, jak i tych, których nie jesteśmy świadomi. Często relacje sprzed lat, nawet te z dzieciństwa, mogą wpływać negatywnie na obecne związki. 

   

  Ukryta niezrealizowana miłość innych osób otacza nas negatywną energią. Takie osoby często nieświadomie spętają nas swoimi myślami. Sami będąc w nieszczęśliwych związkach, wyobrażają sobie związek uczuciowy z nami. Wibracja myśli negatywnie wpływa na budowane przez nas relacje. Dlatego należy oczyścić się z tych wibracji, by dać możliwość realizacji obecnym uczuciom.

 • Rytualna świeca z wosku pszczelego

  Rytualna świeca z wosku pszczelego – sześcian

  50,00 

  Świece wykonuję rytualnie. Wyrabiam ją z naturalnego wosku pszczelego dodając różnych magicznych składników, w czasie odpowiedniej fazy księżyca. Stąd czas oczekiwania na wyrób może wynieść w skrajnych przypadkach nawet dwa tygodnie. Można ją wykorzystać do wzmocnienia własnego rytuału.

End of content

End of content