kim jestem?

O Mnie

Niezmiernie mi miło, że jesteś na tej stronie i chcesz dowiedzieć się więcej.

Mój wróżbiarski pseudonim to Jasnowidzka Jowi.

zdjęcie wróżki Jowi
Wróżka – Jasnowidzka Jowi

Wiem jak Ci pomóc & By Odmienić Twoje życie

 Zapraszam do skorzystania usług Jasnowidzki Jowi. Czuje, że skoro czytasz te słowa to szukasz odpowiedzi rady na nurtujący Cię problem. Chcesz coś zmienić w swoim życiu. A może po prostu szukasz miłości tej swojej upragnionej jedynej. Lub jesteś jak w matni nie wiesz, jaką podjąć decyzje. Zaufaj moim zdolnościom i razem rozwiążmy palące problemy. Spróbuj zadać sobie pytanie, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś  wcześniej znał konsekwencje swoich decyzji. 

podpis
Jasnowidzenie początki

Krótki życiorys Jasnowidzki Jowi

Urodziłam się wiosną 1974 roku w niewielkim powiatowym miasteczku w południowo-wschodniej Polsce. Będąc małym brzdącem często przyglądałam się babci jak wróżyła kartami klasycznymi. Ta tajemna wiedza bardzo mnie intrygowała. Wraz z wiekiem ujawniały się zdolności jasnowidzenia i mediumiczne. Szybko zdałam sobie sprawę, że karty tak klasyczne jak i tarota przemawiają do mnie. Symbole na nich zawarte uruchamiają wizje przyszłości.

Są katalizatorem do połączenia się z wyższymi energiami. Na początku bałam się tego daru i w zasadzie chciałam go w sobie zdusić, zniszczyć. Jednak traumatyczne dzieciństwo i bagaż doświadczeń życiowych sprawiły, że podeszłam do daru inaczej – postanowiłam go rozwijać, pomagać innym. Wzbogacona o trudy życia, w którym poznałam, co to:

  • rozpacz,
  • strach,
  • poniżenie,
  • bieda,
  • odtrącenie

Teraz wiem jak mogą czuć się inni, dlatego jestem Jasnowidzka Jowi.


Moje Uzdolnienia

Karty to nie jedyna inspiracja w moim życiu, oprócz nich lubię pozować do zdjęć i wyszywać obrazy haftem krzyżykowym. Jest to dla mnie odskocznia od zgiełku dnia codziennego. Oprócz wróżb otrzymuję często przekazy od zmarłych. Nie raz się zdarza, że podczas sesji tarota, czy odczytu ze zdjęcia bliscy zmarli klienta mają coś do przekazania. Nie należy się ich bać, nasi przodkowi, kochani, którzy odeszli zawsze są z nami i nam pomagają. Wspierają nas, choć nie zawsze to widzimy, to w sercu wiemy, że to prawda.  

Rytuały Magiczne

Istnieje wiele sposobów i możliwości, jak biała magia może pomóc. Na przykład znaleźć nową pracę, wspierać leczenie ciała lub umysłu. Stwarzać dogodny grunt na przyciągnięcie  odwzajemnionej miłości.

Nim rozpocznę rytuał, muszę najpierw zrozumieć problem, znaleźć jego źródło. Dopiero wzbogacona o taką wiedzę, podejmuję decyzję, jaki rytuał przeprowadzić. Osobista rozmowa z klientem pomaga mi szczegółowo zrozumieć problem. Poznać przyczynę problemu, dotrzeć do jego sedna. Nie działam tylko z tym, co zostało powiedziane, ale pozyskuję wiedzę poprzez odczytywanie energii, poprzez jasnowidzenie.

Biała Magia to sztuka wpływania na rzeczywistość mocą woli.  Świat wokół nas jest tylko lustrem naszej świadomości. Z magicznego punktu widzenia, świat opiera się na wiedzy, że wszystko na wszystkich poziomach rzeczywistości, jest nierozerwalnie połączone w ogromnie ogromnej i wielopoziomowej sieci energii. Dlatego działa w pewnym momencie, gdy energia jest zbierana i wysyłana z innego punktu tej sieci.