Jak uchronić się przed magicznymi atakami

You are currently viewing Jak uchronić się przed magicznymi atakami
Magiczne ataki, uroki , złe oko.

Wiele osób parających się magią, czuje lęk przed atakami magicznymi. Ma obawy czy nie stało się ofiarą klątwy, lub innego magicznego ataku. Zazwyczaj nie podejrzewamy ataku, dopóki nie pojawią się pierwsze oznaki.

Większość jednak ataków energetycznych, jest spowodowana przez ludzi nieświadomie.  Cierpimy zazwyczaj z powodu negatywnych myśli i złorzeczeń rodziny, kochanków, znajomych z pracy, przyjaciół, sąsiadów. Nieświadomie wysysają twoją energię życiową.

magiczny atak
Magiczny atak, uroki, złorzeczenia.

Bardzo, rzadko zdarza się by negatywna ingerencję w naszą energetykę dokonał profesjonalny mag, choć takie ataki magiczne są naprawdę groźne.

Magiczne ataki przyczyna

Nasze sukcesy, powodzenie, dobra praca pomyślność finansowa czy uczuciowa jest często motywem osób atakujących. I nagle bez wyraźnego powodu wszystko wżyciu zaczyna się walić. Mąż zaczyna pić, rodzinę dopadają choroby, ni z tego ni z owego psują się rzeczy, urządzenia. Dopadają nas urzędy, kontrole.  Pojawia się apatia, jedzenie przestaje smakować, wszyscy są jacyś rozdrażnieni, a dzieci bardziej niegrzeczne niż zwykle.

Sól czarownicy
Sól czarownicy ochrona przed magicznymi atakami

Trzeba, więc umieć chronić się przed negatywnymi i magicznymi atakami. Jednym ze sposobów obrony jest rzucanie magicznego kręgu. Oczyszcza on twoją przestrzeń ze wszystkich niepożądanych energii.

Inną metodą obrony przed magicznymi atakami jest technika wizualizacji. Należy zamknąć oczy i wyobrazić sobie, że jest się w środku energetycznej kuli, która osłania ciebie ze wszystkich stron. Jej zewnętrzna warstwa wygląda jak lustro odbijające każdą negatywną, agresywna energię. Przepuszcza zaś wszystko, co dobre harmonijne.  Te dwa sposoby wykorzystuje się w momencie ataku.

Techniki obrony

Istnieją, też techniki, które wykonywane regularnie chronią nas prewencyjnie przed atakami magicznymi.

  • Wykonuj wizualizację (opisana powyżej) zawsze rano, niech stanie się twoim nawykiem, codziennym rytuałem chroniącym przed magicznymi atakami;
  • Zasypiaj z Myślą ,,przebaczam wszystkim, którzy świadomie i nieświadomie wyrządzili mi coś złego;
  • Staraj się niczego nie brać ani nie dawać z ręki do ręki;
  • Noś skuteczny talizman;
  • Codzienny prysznic z wizualizacją jak woda zmywa z ciebie całą złą energie minionego dnia;

I na koniec jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Obserwuj rośliny doniczkowe w swoim domu. Jeśli ziemia szybciej wysycha, a liście usychają, roślina w oczach marnieje. Może to być oznaką ataku magicznego. Im silniejszy atakujący tym zjawiska towarzyszące roślinom są bardziej intensywne. Dlatego dbaj o nie, gdyż to one pierwsze przed tobą odbiorą część złej energii. Do tematu jeszcze powrócę i opisze więcej technik defensywnej obrony przed magicznymi atakami.

Dodaj komentarz