Wróżby online. Czy warto korzystać?

You are currently viewing Wróżby online. Czy warto korzystać?
Wróżby online Jasnowidzka Jowi

Wróżby online stały się niemal wszechobecne. Rozwój technologii informatycznych spowodował ogromne zmiany w dostępie do usług online w tym wróżb. Powszechność Internetu i urządzeń mobilnych sprawił nieograniczone możliwości korzystania z wróżek i wróżbitów. Odpowiedzi na nurtujące nas pytania, problemy możemy uzyskać poprzez różne kanały komunikacji. Pojawia się jednak pytanie.

Czy warto korzystać z wróżby online?

Postaram się w tym artykule przedstawić, jakie są plusy i minusy korzystania z tego rodzaju usług. Podzieliłam je na kilka kategorii:

  • Wróżby sms premium;
  • telefon premium;
  • Wróżby przez email;
  • sesje online;
  • Darmowe wróżby z generatorów porad na stronie internetowej.

Zacznijmy, zatem od pierwszej z nich.

Tarot wróżki Algiz
Karty Tarota Algiz

Wróżby online sms premium

Usługa polega na zainicjowaniu rozmowy poprzez wysłanie sms z kodem, na płatny numer. Po wpisaniu kodu najlepiej wpisać od razu pytanie, pozwoli to wróżce od razu przejść do wróżby. Jest to chyba najszybsza z metod, najbardziej dostępna, gdyż możemy z niej skorzystać w każdych warunkach np. jadąc autobusem, robiąc zakupy. Niestety ma ona sporo minusów. Jest stosunkowo droga i nie nadaje się na głębszą analizę problemu. Samo ograniczenie ilości znaków w jednym sms poważnie spłyca, jakość wróżby.

Nadto należy wziąć pod uwagę, iż przy dużym natężeniu pytań od klientów, wróżka zwyczajnie nie ma czasu na analizę rozkładu kart (o ile ma w ogóle czas na postawienie kart, szczególnie się tak zdarza w dużych korporacjach zatrudniających sms wróżki).

Wróżba sms premium
Przykładowy numer do wróżby sms premium

Podsumowując wróżba przez sms jest idealna do konkretnych pytań, na które oczekujemy w zasadzie odpowiedzi tak lub nie. Jeśli nasz problem wymaga szerszego spojrzenia i wymaga wysłania więcej niż trzech sms lepiej rozważyć inną formę komunikacji z wróżką.

online wrózba sms premium
plusy i minusy wróżby sms premium

Wróżby telefon premium

Telefon premium do wróżki jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż sms. Wielu osobom łatwiej zadać pytanie niż je napisać. To samo dotyczy wróżek. Łatwiej im odpowiedzieć na pytanie mówiąc niż pisząc. Poza tym sama, jakość wróżby jest zdecydowanie lepsza. Na pewno nie będzie to odpowiedź z palca jak w przypadku kontaktu przez sms.

Wróżba przez telefon premium jest zdecydowanie tańszym kanałem niż sms. Wystarczy porównać koszt połączenia za minutę rozmowy i koszt jednego sms. Dalej idąc tym tokiem rozumowania jeden sms to 160 znaków ze spacjami, natomiast średnia prędkość mowy to około 120 słów na minutę. Z tego porównania widać całkowitą przewagę wróżby przez telefon.

wróżba online telefon premium
wróżba online telefon premium

Oczywiście nie można zapomnieć o presji czasu w trakcie rozmowy premium. Zwłaszcza, że istnieje tu oczywisty konflikt interesu. Wróżąca chce kontynuować rozmowę jak najdłużej. Rozwleka odpowiedź, wpłata nowe wątki. Usługobiorca zdecydowanie oczekuje zwięzłej wyczerpującej odpowiedzi na pytanie. Jest to sytuacja niezbyt komfortowa dla obydwu stron. Dlatego nie jest to najlepszy sposób na wróżbę online.

Wróżba online przez telefon
Wróżba przez telefon premium

Wróżba poprzez e-mail

Pocztą elektroniczną wróżka odpowiada na wcześniej zadane pytania. Minusem tego kanału jest długi czas oczekiwania na odpowiedź. Poza tym często się zdarza, że klient zadaje niewłaściwe pytania, lub źle sformułowane. Powoduje to konieczność zadania dodatkowych pytań, które wiążą się z dodatkową opłatą.  Co jest jego największym minusem.

wróżba przez email
wróżba przez email

Umówiona sesja na wróżbę online.

Zdecydowanie najbardziej polecana metoda kontaktu z wróżką. Nie ma znaczenia gdzie fizycznie wróżka ma salon, gdyż rozmowa przez skype, czy Messenger całkowicie rozwiązuje problem odległości.  Zatem możemy sobie powróżyć u wróżki, choćby z najdalszego zakątka Ziemi.

Wróżby online
Wróżby online Jasnowidzka Jowi

Zazwyczaj opłata za sesję jest z góry ustalona, a wróżka ma zarezerwowany czas tylko dla nas. Nie ma tu presji czasu jak przy rozmowie z numeru premium, można spokojnie skupić się na problemie. Zadać dodatkowe pytania. Często się zdarza, że stawiane karty mówią również o innych problemach nie tylko tych, z którymi przyszliśmy.

Podczas takiej sesji spokojnie można je omówić, znaleźć rozwiązanie. Podjąć właściwe decyzje. Sama zdecydowanie preferuje właśnie ten sposób kontaktu z klientem, ponieważ jest on komfortowy dla obydwu stron. Wbrew pozorom jest najtańszym i najbardziej satysfakcjonującym sposobem na wróżby online.

Umówiona sesja z wróżką
Umówiona sesja z wróżką

Wróżby online z generatorów porad na stronie internetowej

Darmowe wróżby online z generatorów porad na stronie internetowej to bardziej rozrywka, zabawa niż wróżba. Specjalne skrypty zastępują tu wróżkę i wchodzą w jej rolę. Można jednak je wykorzystać do zadawania pytań gdzie oczekuje się odpowiedzi tak lub nie. Jednak radzę je traktować, jako fajną zabawę niż konkretną wróżbę. Poza tym ma ona wielki plus jest za darmo.

Wróżba z generatorów online
Wróżba z generatorów online

Podsumowanie

Moim zdaniem warto korzystać z wróżby online jednak najlepiej wybrać te, które nam najlepiej odpowiadają. Warto rozważyć jednak przed skorzystaniem z usługi, jej plusy i minusy. Czy akurat ta metoda kontaktu z wróżką da najlepszą odpowiedź na nasz problem. Ja zdecydowanie polecam umawianie się na sesję z wróżką, gdyż ta usługa jest zawsze najwyższej jakości i zdecydowanie góruje nad innymi. Oczywiście poza kontaktem osobistym.

Dodaj komentarz