Świeczka z naturalnego wosku pszczelego
|

Magia świec dla laików. Świece z wosku.

Magia świec to kolejny temat mojego bloga, choć rzecz z pozoru wydaje się prosta to jednak w istocie tak nie jest. Jednak zacznijmy po kolei. Z roku na rok wzrasta liczba osób praktykujących magiczne rytuały.

Zwłaszcza tych rytuałów magicznych, które wykorzystują żywioł ognia. Dzieje się tak dlatego, gdyż ogień przyciąga człowieka, ponieważ jest to jedyny żywioł, którego nie da się dotknąć. Istniej tylko i wyłącznie dzięki transformacji materii w energię.

Ogień potrafi chronić życie, ale i je zabrać, potrafi ogrzać, ale i spalić. Transcendentalne właściwości ognia sprawiają, że przenika on do sfery duchowej energetycznej niosąc, wole maga. Stąd magia świec wykorzystuje powyższe jego właściwości w rytuałach ezoterycznych.

Magia świec z wosku pszczelego
Magia świec z wosku pszczelego

Zapalona świeca ma, więc działanie magiczne, co bardzo ważne tworzy duchowe środowisko, choć z pozoru jest prosta, stanowi potężny gatunek magii. Istotne jest, zatem aby rytuał palenia świec był przeprowadzony prawidłowo.

Aby magia świec byłą skuteczna w swym działaniu. Niestety, nie każdy wie jak prawidłowo przeprowadzić rytuał. Przedstawię wiec kilka praktycznych wskazówek, które zapewniam wpłyną na skuteczność przeprowadzonych zabiegów magicznych.

Do rytuału używaj zawsze tylko i wyłącznie świec z wosku pszczelego. Zawsze stosuj nową świecę do każdego rytuału magicznego. Wypalaj ja do końca w ciągu jednego dnia, jest to bardzo istotne. Używaj, więc nie dużych świec, które spalą się w ciągu kilku godzin.

świeczka z wosku pszczelego kolorowa (złota)
świeczka z wosku pszczelego kolorowa

Magia świec, dlaczego tak?

Wosk pszczeli jest paliwem dla płonącego ognia i niesie ze sobą swoją wibrację, którą ogień przenosi na sferę duchową, energetyczną. Jeśli paliwem jest np. parafina wytwarzana z odpadów ropopochodnych zawierająca szkodliwe toksyny, to w wyniku spalenia wystąpią one nie tylko fizycznie w powietrzu, ale i wibracyjne na poziomie energetycznym, przyciągając do siebie negatywne wibracje. Dlatego stosuj świece z naturalnych surowców.

Palenie dużych świec z wosku pszczelego, których czas spalenia wynosi kilkanaście godzin, a rytuał wymaga wypalenia do końca przynosi skutki odmienne od zamierzonych. Przez tak długi czas trudno utrzymać skupienie, a kluczową rolę w rytuale gra wola maga.

Świeca z wosku pszczelego kolor błękit królewski.
Świeca z wosku pszczelego kolor błękit królewski.

Paląca się świeca wyłapuje wibracje z otoczenia. Jeśli ponownie ją zapalisz w innym rytuale to będzie ona ,,już skażona’’ naznaczona poprzednią energia i nie przetransformuje woli osoby przeprowadzającej nowy rytuał. W najlepszym razie rytuał będzie nieskuteczny a w gorszym przypadku do negatywnych następstw.

Kupioną świecę z wosku pszczelego zawsze oczyść.

Usuwanie wszystkie negatywnych energii, które świeca mogła zebrać po drodze nim trafiła do Ciebie jest bardzo ważne, chodzi o przywrócenie świecy do pierwotnego stanu. Najlepiej zrobić to poprzez okadzenie świecy białą szałwią lub pozostawienie świecy na parapecie w księżycową noc. Innym sposobem na oczyszczenie jest zakopanie świecy na całą noc w soli.

Teraz możesz przystąpić do rytuału. Dalej postępuj zgodnie z instrukcją – przepisem na rytuał magii świec, który chcesz wykonać.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *