Walentynki. Rytuały i wróżby
|

Rytuały i wróżby miłosne. Walentynki.

Zbliżają się walentynki,  jest to zatem dobry czas na rytuały i wróżby miłosne. Jednak zanim podam konkretne rytuały i przedstawię wróżby miłosne związane z tym świętem, na początek trochę historii. Bo przecież nic tak nie buduje dobrej atmosfery, jak ciekawa historia miłosna. 

Historia św. Walentego – początki Walentynek

Historia miała miejsce za czasów Klaudiusza 2 Cesarza Rzymskiego. Za namową doradców cesarz ustanowił prawo zakazujące legionistom do 37 roku życia wchodzenie w związki małżeńskie. Biskup Walenty udzielał ślubów młodym żołnierzom pomimo zakazu, za co został wtrącony do lochu. Tam zakochał się w niewidomej córce strażnika więzienia. Gorące uczucie sprawiło, że dziewczyna odzyskała wzrok. W noc przed egzekucja Walenty napisał list do ukochanej podpisując go słowami ,, Od Twojego Walentego’’. Wyrok został wykonany 14 lutego 269 roku.

Walentynkowe wróżby miłosne

Silna energia święta  potęguje moc wróżb miłosnych  sprawia, że są one wyjątkowo trafne. Jedna z tych wróżb wyjątkowo przypadła mi do gustu i chcę się nią podzielić z czytelnikami mojego bloga. Jest to wróżba z jabłka.

Wróżby miłosne na Walentynki
Wróżby miłosne na Walentynki z jabłka.

Miłosna wróżba z jabłka

Wykonanie jej nic nas nie kosztuje poza kupnem jabłka. Więc jest to całkiem darmowa wróżba miłosna. Nie bez powodu wybrałam  akurat tą wróżbę. Otóż zgodnie z mitologią jabłkami rządzi Wenus, a więc bogini Miłości. Nie dziwi więc wybór tego owocu do walentynkowej wróżby miłosnej.

Wykonanie wróżby z jabłka

Przekrój jabłko na pół i policz nasiona. Liczba parzysta nasion wskazuje na rychłe wejście w stały związek lub małżeństwo. Nieparzysta liczba sugeruje, że nadal pozostaniesz singlem bądź singielką. 

Jeśli przy parzystej liczbie nasion jedno jest przecięte, oznacza to burzliwy emocjonalny związek. Przy dwóch odciętych oznacza nieszczęśliwy związek miłosny, lub jakieś nieszczęście.

Przecięte nasiona przy nieparzystej ich liczbie oznacza, krótkotrwałe przejściowe romanse.

Płonąca miłość – wróżba z dwóch liści laurowych

Wróżba ta służy do oceny istniejącego związku. Do wykonania przygotuj dwa liście laurowe tej samej wielkości, oraz tlący się węgielek drzewny. Ostrożnie aby się nie poparzyć umieść dwa liście laurowe obok siebie na węglu drzewnym.

Wróżby miłosne z liści laurowych na walentynki
Wróżby miłosne z liści laurowych na walentynki
  • Jeśli liście szybko się zwęglą, przyszłość związku wyglada znakomicie. Istnieje miłość i namiętność między wami.
  • Trzaski występujące podczas spalania oznaczają burzliwe relacje.
  • Iskrzenie, pękanie i odsuwanie od siebie się liści laurowych to zły omen dla związku. lepiej go zakończyć.

Przedstawiłam tu dwie wróżby miłosne, które każdy może wykonać samodzielnie. Oczywiście nic nie zastąpi wglądu u wróżki, czy jasnowidza. Zwłaszcza, gdy wróżba wypadnie nie po naszej myśli. W takim wypadku lepiej dla własnego spokoju zasięgnąć porady profesjonalnej wróżki.

Rytuały na miłość

Celem rytuału miłosnego jest przyciągnięcie do nas osoby, którą pokochamy ze wzajemnością. Nie jest to żadne spętanie, ale utorowanie drogi sprzyjającym nam energiom na urzeczywistnienie miłosnej realizacji.

Warto w tym miejscu poświęcić troszkę czasu na przygotowanie odpowiedniego gruntu by rzucone nasiona miłości mogły zacząć kiełkować. Nie zdajemy sobie nawet sprawy, że często miłostki sprzed lat, nawet tych wczesno szkolnych, mogą utrudniać znalezienie miłości. 

Zostajemy energetycznie spętani niezrealizowaną często ukrytą miłością innych osób. Wspominając nas, lub wyobrażając sobie z nami związek wytwarzają wibracje, wpływając negatywnie na budowane przez nas relacje. Często o tym nie wiemy. Nie jesteśmy tego świadomi. Dlatego tak istotne jest wykonanie rytuału na spalenie niechcianych lub zapomnianych relacji.

Spalenie niechcianych lub zapomnianych toksycznych relacji

Do wykonania rytuału potrzebujemy dwóch czarnych świec połączonych jednym knotem. Na jednej z nich wydrap swoje imię, a na drugiej imię osoby, z którą chcesz zakończyć relacje. Jeśli chcesz spalić nieznane toksyczne relacje wydrap ,,toksyczne relacje’’. Następnie zapal środek knota pomiędzy świecami, które muszą wypalić się do końca.

Rytuały miłosne na walentynki
Czarna świeca do wypalania toksycznych relacji

Świecę można nabyć tutaj

Rytuał spalenia relacji wykonaj gdy księżyca ubywa. Powyższy rytuał można także wykorzystać do uzdrowienia energii po rozwodzie lub w czasie separacji. Dzięki temu oczyścimy miejsce na nowy związek.

Walentynkowy rytuał na miłość

Celem tego rytuału jest przyciągnięcie odwzajemnionej miłości. Do jego wykonania potrzeba:

  1. Jednej czerwonej świecy.
  2. Olejek na miłość do namaszczania świec.

Rytuał wykonujemy w piątek gdy słońce zajdzie, a księżyc jest w fazie nowiu lub gdy rośnie.

Namaszczając świecę olejkiem wypowiadamy słowa:

,,Ja (podaj swoje imię) przyciągam w tą magiczną noc miłość,

przyjdź do mnie i napełnij moje serce.

Niech odwzajemniona miłość przyjdzie i wzrośnie.

Niech tak się stanie,

taka jest moja wola

i Niebios wola.’’

Oczywiście rytuał możecie wykonać samodzielnie. Jeśli macie jednak obawy czy wykonacie go prawidłowo, lepiej zlecić wykonanie profesjonaliście.

Zapraszam do komentowania i wyrażania swoich opinii na moim blogu.

Podobne wpisy

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *