Zaklęcia miłosne
||

Zaklęcia miłosne w białej magii

Zaklęcia miłosne  są najbardziej rozpowszechnionym rytuałem miłosnym. Zdecydowana większość wróżek, magów, jasnowidzów używa jej w swej praktyce na co dzień. Wiele osób twierdzi, że używanie magii miłosnej jest nie w porządku. Jako argument podają, iż zasadnicza część rytuałów miłosnych należy do kategorii czarnej magii. W szczególności chodzi tu o spętania miłosne.

Czym jest w zasadzie biała magia? Ogólnie rzecz biorąc jest to rodzaj filozofii opartej na przekonaniu, iż celem białej magii jest pomaganie w taki sposób aby nikomu przy tym nie szkodzić, szanując przy tym wolną wolę. Zatem całkowicie odmiennie, niż ma to miejsce w czarnej magii, której celem jest uzyskanie celu bez względu na to, że komuś to szkodzi.

Zaklęcia miłosne, które celowo łamią wolę partnera, manipulują i kontrolują są przejawem czarnej magii. Zaklęcia wykorzystujące pozytywne energie usuwają blokady w partnerstwie, wspierają i wzmacniają naturalną moc serca, aby miłość samoistnie rozkwitła, należą do zaklęć białej magii. 

I tymi ostatnimi chcę poświęcić dalszą część artykułu, przedstawiając przykłady i sposób wykonania zaklęć miłosnych stosowanych w białej magii.

zaklęcia miłosne na uzdrowienie związku
zaklęcie na uzdrowienie związku

Jak działają zaklęcia miłosne w białej magii.

Wykonując rytuał miłosny prosimy o pomoc Wyższe energie, które są w swej istocie mądrzejsze i dokładnie znają nasze pragnienia, potrzeby. Wiedzą co jest dla nas najlepsze. Pomogą w realizacji znalezienia odwzajemnionej miłości. Bo w końcu  miłość, to właśnie odwzajemnione uczucie dwojga ludzi. 

Jeśli tylko jedna ze stron kocha, a druga nie to jest to tylko i wyłącznie zauroczenie. Energia przepływa tylko w jednym kierunku. W miłości zaś w obu z jednej do drugiej i odwrotnie. Dlatego miłość zawsze kwitnie, a zauroczenie to pasmo tęsknoty i bólu.

Dlatego odwołując się do sił wyższych w zaklęciach miłosnych zawierzamy mądrości energiom, które znajdą sposób na znalezienie miłości na którą zasługujesz i poczujesz najwyższy poziom szczęścia.

Jeśli zaklęcie miłosne zostanie wykonane prawidłowo, przyniosą spełnienie i wieczną odwzajemnioną miłość do partnera.

Zatem w rzucając zaklęcia miłosne nie kierujemy jej do konkretnej osoby, ale do odwzajemnionej miłości, którą przyciągamy. Natomiast jeśli jesteśmy w związku wykonujemy rytuał na uzdrowienie relacji.

Zaklęcie miłosne na przyciągnięcie odwzajemnionej miłości.

Zaklęcie poniższe jest odpowiednie dla osób poszukujących swojej drugiej połówki. Celem rytuału jest znalezienie odwzajemnionej miłości, takiej na całe życie.

Jak wykonać sprawdzone zaklęcie miłosne?

Do wykonania rytuału na przyciągnięcia odwzajemnionej miłości potrzeba:

 • 1 czerwona świeca z wosku pszczelego
 • 1 różowa świeca  z wosku pszczelego
 • olejek na miłość
 • zapałki
 • coś do grawerowania na świecy
 • 1 kawałek pergaminu
 • 1 ołówek
Magia świec z wosku pszczelego
świeczka z wosku pszczelego

 Wykonanie rytuału miłosnego.

Swoje imię grawerujemy  na czerwonej świecy i namaszczamy ją delikatnie olejem na miłość. Na różowej zaś grawerujemy słowa ,,odwzajemniona miłość’’ i również ją namaszczamy. Teraz zapalamy obie świece poczynając od czerwonej. 

Przez 30 minut medytujemy wizualizując naszą miłość. Wyobrażamy jak odwzajemnione uczucie przepływa od nas do naszej miłości i z powrotem.

Za pomocą ołówka rysujemy na pergaminie trzy serca, a następnie z czerwonej świecy nakrapiamy wosk na serca. W myślach lub na głos powtarzamy:

,,Niech odwzajemniona miłość,

do mnie przypłynie,

Niech w obu sercach ogień rozbłyśnie,

O to Was proszę duchy przeczyste.’’ 

Gdy pokryjesz czerwonym woskiem pszczelim serca zgaś świecę. Następnie różową świecą pokryj czerwony wosk w sercach. Cały czas powtarzaj inwokacje. Gdy zakończysz zdmuchnij różową świecę z wosku pszczelego.

Pokrywanie woskiem powtarzaj przez następne siedem dni na tym samym pergaminie. W siódmym dniu nie gaś świec po pokryciu serc tylko pozostaw je aż się wypalą.

Ukryj pergamin w bezpiecznym miejscu, w którym nikt go nie znajdzie. 

Kiedy przeprowadzić rytuał zaklęcia miłosnego?

Najlepszy czas na wykonanie tego rytuału miłosnego, jest okres gdy księżyca przybywa. ideałem jest gdy ostatni siódmy dzień lania wosku na serca przypada na pełnię.

Zaklęcie miłosne na uleczenie związku.

Wzloty i upadki są w każdym związku. Taka jest kolej rzeczy, takie jest życie. Tak jak i w przyrodzie są dni upalne i deszczowe, jest piękna pogoda i jest burza. Nie ma tak, że jest przez cały czas sam miód. Dlatego warto dać związkowi szansę i usunąć energetyczne przeszkody, blokady wpływające negatywnie na związek.

Dzięki poniższemu rytuałowi w twój związek wpłynie wiele pozytywnych energii czyniąc go atrakcyjnym i szczęśliwym. Zaklęcie to pozwala naprawić zerwany związek usunąć, problemy zakłócające dobre relacji pomiędzy partnerami.

W swej praktyce często spotykam się że pomimo prób poprawy związku wysiłki te nie przynoszą pozytywnego rezultatu. Wygląda to tak jakby się bije głową w mur. Zaklęcia miłosne na uleczenie związku odwołują się do sił wyższych, które w swej mądrości potrafią tak pokierować by usunąć negatywne relacje  z twojego związku. Pozwalając na nowo rozkwitnąć miłości.

świeca z wosku pszczelego kolor czerwony
świeca z wosku pszczelego kolor czerwony

Co potrzeba do zaklęcia na uzdrowienie związku?

 1. 1 biała świeca z wosku pszczelego
 2. 1 różowa świeca z wosku pszczelego
 3. olej na miłość do namaszczania świec
 4. zapałki
 5. coś do grawerowania np wykałaczka lub rylec
 6. kawałek pergaminu
 7. ołówek

Przebieg zaklęcia na uzdrowienie związku.

Sam rytuał wykonuje się bardzo podobnie, jak zaklęcie na odwzajemnioną miłość. W pierwszej kolejności należy na świecy białej wyryć swoje imię i następnie namaścić ją olejem na miłość. Na różowej świecy wyryj imię partnera i również namaść świecę. 

Zapalamy obie świece poczynając od białej.

Rozpoczynamy medytację około 30 minutową i wyobrażamy sobie jak nasza miłość wspaniałe rozkwita. Możemy przywołać z pamięci najpiękniejsze chwile związku i skupić się na uczuciach wtedy nam towarzyszących. Poczuć jak nasze serce i partnera sie nimi wypełnia.

Ołówkiem narysuj trzy serca (niezbyt duże) na pergaminie.

Z zapalonej białej świecy upuszczaj wosk na serce. aż całe pokryjesz i zrób tak kolejno z każdym z nich. Zgaś świecę białą gdy to wykonasz. Tą samą czynność powtórz z różową świecą woskową i zgaś ją gdy pokryjesz serca uprzednio pokryte białą świecą. 

W trakcie wylewania wosku na serca w myślach lub na głos powtarzaj inwokację:

,,Duchy Mocy Duchy Czyste

Miłość w sercu już mym gości

i partnera też rozpala

Taka jest ma i Wasza Wola.’’

Rytuał powtarzaj przez kolejne 7 dni, pokrywając woskiem serca na pergaminie. W ostatnim dniu rytuału po zalaniu woskiem serc nie gaś świec tylko pozwól im się wypalić do końca. Pergamin zachowaj i ukryj w miejscu, w którym nikt go nie znajdzie.

Najlepszy czas na wykonanie zaklęcia.

Zaklęcie rozpocznij wykonywać  na 8 dni przed pełnią księżyca. Najlepsza pora to wschód lub zachód słońca. 

Kilka słów na koniec zaklęć miłosnych stosowanych w białej magii. 

Używając zaklęć miłosnych w białej magii pamiętajmy, że działa ona w swój specyficzny sposób. Znajdzie dla nas to co najlepsze. Postawi na naszej drodze odpowiednich ludzi, sprawi zdarzenia, które urzeczywistnią nasze pragnienie odwzajemnionej miłości czy naprawy istniejącego związku. Lecz nie wykona tego kosztem odebrania wolnej woli innej osobie tak jak to jest w czarnej magii.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *