Księżyc w magii
||

Księżyc w magii fazy księżyca

Jutro zaczyna się pełnia, a wiec nadarza się świetna okazja do poruszenia tematu wykorzystanie faz księżyca w magii. Dla rytuałów magicznych księżyc odgrywa bardzo ważna rolę, dla ich skutecznego wykonania.

Księżyc w magii pełnia
Księżyc w magii pełnia

Zacznijmy, zatem od pełni księżyca. Właściwa pora na wykonanie rytuału przy użyciu energii pełni księżyca to zazwyczaj pierwsza noc przed pełnią księżyca, jednak należy tu zwrócić szczególną uwagę na godzinę, w której księżyc osiąga pełnię.

Pełnia księżyca w magi

Najbliższa pełnia przypada na 16 lipca 2019 roku o godzinie 23:39. Rytuał należy wykonać we wtorek tuż przed tą godziną wówczas jego moc sprawcza będzie najsilniejsza. Księżyc w pełni czy nowiu to tylko punkty zmian faz księżyca trwające kilka sekund.

Wykonanie rytuału po godzinie jego pełni odnosi skutek odwrotny dla zamierzonego. Księżyc zaczyna już maleć i jest nieodpowiedni do rytuałów wykorzystujących energię pełni czy rosnącego księżyca. Jest to bardzo ważna kwestia i każdy praktyk rytuałów winien sobie wziąć do serca zapamiętać jak stosować księżyc w magii

Księżyc w pełni i jego magia
Księżyc w pełni i jego magia

Ważny jest dokładny czas

Nie bez przyczyny energetyka księżyca ma wielki wpływ nie tylko na człowieka, ale całą planetę. Jego siła sprawia, że w tym okresie następuje na przykład wzrost przestępczości i aktywowanie się ludzi z chorobami psychicznymi. Dlatego jego siły w tym okresie nie należy w żaden sposób lekceważyć. Można ją jednak w odpowiednich rytuałach magicznych wykorzystać.

Księżyc w magii wykorzystaj ten czas

Wykorzystajmy nadchodząca pełnie na rytuały wzrostu, w których chcesz osiągnąć szybsze, lepsze wyniki. To znakomity czas na rytuały na: miłość, dobrobyt, zdrowie, ochronę.

Amulety, talizmany, klejnoty i inne magiczne przedmioty są naładowane światłem księżyca w tym czasie.

Więc moi drodzy do dzieła. Do tematu Księżyca w magii jeszcze wrócę.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *