Sól czarownicy
||

Sól czarownicy magiczny niezbędnik

Sól od dawien dawna używana jest w magii, jest swoistym remedium przed złymi siłami, demonami, złym okiem. I na szczególną uwagę zasługuje sól czarownicy znana również, jako czarna sól. Każda szanująca się wiedźma (kobieta, która ma wiedzę) ma ją w swojej szafce, jako potężny dodatek do zaklęć ochronnych.

Czarownica

Trochę historii soli.

Od początku cywilizacji, do czasów uprzemysłowienia, pozyskiwanie soli było czasochłonnym i pracochłonnym procesem. Wpłynęło to bezpośrednio na cenę tego cennego surowca. Na sól stać było jedynie zamożnych ludzi. W starożytnym Rzymie żołd był wypłacany solą. Stąd samo pochodzenie słowa ,,salary’’ – wynagrodzenie, pochodzi od słowa ,,salt’’ – sól. Czy tez bardziej nam znane ,,talary’’. Sól była wiec środkiem płatniczym.

Sól czarownicy
Sól czarownicy

Właściwości konserwujące soli były uważane za metafizyczne, chroniące przed zepsuciem i przenoszone wprost na sferę duchową. W Biblii w Starym Testamencie wierni składali Bogu ofiarę z soli. ,,Homer nazywał sól pokarmem bogów, Platon opisywał, jako substancję szczególnie miłą bogom.’’ W buddyzmie i szintoizmie, sól jest używana do oczyszczania jak i do wypędzania złych duchów.

Czym jest sól czarownicy?

Sól czarownicy jest mieszaniną soli rytualnych popiołów, sadzy, czy węgla drzewnego. Poza tym w jego składzie znajduje się czarny pieprz, oraz inne zioła. Powstałe w wyniku spalenia popioły z unikalnych ziół, nadają mieszance szczególnych właściwości do usuwanie zaklęć.

Zastosowanie soli czarownicy

Sól czarownicy
Sól czarownicy ochrona przed magicznymi atakami
  • Trzymana pod poduszką, odpędza koszmary;
  • Postawiona w słoiczku na biurku zniechęca do plotek i złośliwości;
  • Szczypta soli dodana do wody przeznaczonej do mycia podłóg, usuwa negatywne energie;
  • Obsyp dookoła swój dom solą czarownic, aby chronić jego domowników, przed złymi zaklęciami i nieprzechylnymi ludźmi;
  • Okrąg z czarnej soli wokół wiedzmy zabezpiecza ja w czasie wykonywania rytuałów;
  • Jest świetnym sposobem na pozbycie się z domu niechcianych energii, osób. W tym celu rozsyp sól czarownicy wokół mieszkania czy domu. Następnie zmieć ja i wyrzuć przez drzwi. Zrób to zaraz po wizycie osoby, której nie życzysz sobie więcej w swoim domu. Szczególnie przydatny rytuał po zakończeniu niechcianych związków i pozbyciu się na dobre byłego partnera, kochanka.
  • Szczypta dodana do kąpieli uwalnia z nas negatywne wibracje;

Ja swoją sól czarownicy wykonuje rytualnie i oprócz podstawowych składników dodaję także, zioła i olejki. Tworzę sól czarownicy, co bardzo istotne i ważne tylko podczas nowiu. Ładuję energetycznie wypowiadając stosowne zaklęcia. Soli tej nie wolno używać do konsumpcji.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *