Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

 • Bransoletka Mocy Tygrysie OkoBransoletka Mocy Tygrysie Oko kamień

  Bransoletka Mocy Tygrysie Oko

  35,00 

  Bransoletka Mocy Tygrysie Oko reprezentuje witalność, dodaje energii w działaniu, przynosi sukces w karierze.  Oko tygrysa jest słonecznym kamieniem szlachetnym i stymuluje różne czakry do energetyzowania ciała. Kamień dodaje mocy, siły i odwagi noszącemu wzmaga asertywność. Kamień tygrysa jest szczególnie korzystny dla tych, którzy chcą szybko wspinać się po szczeblach kariery.

 • Bransoletka Mocy Kwarc RóżowyBransoletka Mocy Różowy Kwarc

  Bransoletka Mocy Kwarc Różowy

  40,00 

  Bransoletka Mocy Kwarc Różowy jest ręcznie wykonana z prawdziwych kamieni na wysokiej jakości elastycznym sznurku, dzięki czemu można ją łatwo zakładać i zdejmować. Kwarc Różowy kojarzy się z miłością i troskliwymi emocjami. Mówi się, że przynosi miłość i przyjaźń tym, którzy ją noszą i medytują.

 • Bransoletka Mocy Agat CzarnyBransoletka Mocy Agat Czarny kamień

  Bransoletka Mocy Agat Czarny

  35,00 

  Bransoletka Mocy Agat Czarny  przyciąga szczęście. Zwiększa koncentrację i klarowność. Promuje dobrą wolę. Pomaga w przezwyciężaniu wad, lęków i samotności. Czarny agat to talizman mężczyzn zwiększa energię seksualną, wpływa na atrakcyjność.

  Ręcznie wykonana z naturalnego kamienia. Koraliki zostały starannie dobrane i wypolerowane, aby wydobyć kolor kamienia. Są naciągnięte na elastyczną nić dopasowującą się do każdego nadgarstka. Bransoletka wygodna i łatwa w noszeniu.

 • Bransoletka Mocy - Agat MszystyBransoletka Mocy - Mszysty Agat

  Bransoletka Mocy – Agat Mszysty

  30,00 

  Bransoletka Mocy – Agat Mszysty niesie z sobą energie obfitości i sukcesu. Przyciąga dobrobyt we wszystkich formach. W swej energetyce jest idealna dla nowo powstających firm i osób na samo zatrudnieniu. Przyciąga nowych kontrahentów, pozytywnie wpływa na rozwój, zwiększając z czasem dobrobyt.

 • Bransoletka Mocy Kalcyt Miodowy KryształBransoletka Mocy Kalcyt Miodowy Kryształ

  Bransoletka Mocy Kalcyt Miodowy Kryształ

  34,00 

  Bransoletka Mocy Kalcyt Miodowy Kryształ promieniuje uspokajającą, rewitalizującą energią, która pomaga otwierać kanały energetyczne i odblokowywać blokady. Kryształy kalcytu są szczególnie korzystne do umieszczenia w przestrzeni osobistej, ponieważ zawierają najsilniejszą energię oczyszczającą i leczniczą.

 • Bransoletka Mocy NefrytBransoletka Mocy Nefryt kamień

  Bransoletka Mocy Nefryt

  32,00 

  Bransoletka Mocy Nefryt to silny amulet ochronny na każdym poziomie. Dawniej z nefrytu tworzono potężne tarcze ochronne, których celem było zapewnienie bezpieczeństwa przed złem. Bransoletka Mocy Nefryt sprawi, że będziesz lepiej widzieć swoje błędy, a to pomoże ci zrozumieć, co jest nie tak w twoim związku. Przełoży się na uzdrowienie relacji.

 • Bransoletka z amazonituBransoletka z Amazonitu zoom

  Bransoletka z amazonitu

  30,00 

  Bransoletka z amazonitu to idealny dodatek dla Ciebie! Jej elastyczny sznurek i długość 9 cm sprawiają, że pasuje do większości nadgarstków. Wygodne zakładanie i zdejmowanie to gwarancja komfortu przez cały dzień. Dodatkowo, amazonit dodaje uroku i piękna. Zestaw ją z innymi biżuteriami lub nos ją samodzielnie – wyglądasz świetnie w każdym przypadku!

 • Bransoletka z Czerwonego JaspisuBransoletka Czerwony Jaspis zoom

  Bransoletka z Czerwonego Jaspisu

  40,00 

  Nasza bransoletka została starannie zaprojektowana tak, aby podkreślać Twoją indywidualność i styl. Jej wyjątkowy design sprawia, że jesteś jedyny w swoim rodzaju. To idealny dodatek do codziennych outfutów oraz doskonały prezent dla bliskiej osoby.

  Rozkoszuj się pięknem i pozytywną energią bransoletki z Czerwonego Jaspisu. Dodaj ją do swojej kolekcji biżuterii i poczuj, jak dodaje blasku Twojemu życiu.

 • Bransoletka z kamienia księżycowegobransoletka z kamieni księżycowych

  Bransoletka z kamienia księżycowego

  125,00 

  Bransoletka z kamienia księżycowego  dodaje miłości i erotyzmu, pobudza moc kundalini. To najlepszy kryształ płodności. Łagodzi niestabilność emocjonalną i stres. Kamień księżycowy symbolizuje światło i nadzieję. Jest ściśle powiązany z tematami kobiecości, takimi jak płodność, równowaga, miękkość i intuicja. Kamień Księżycowy pięknie łączy się z czakrą serca, czakrą trzeciego oka i czakrą korony, dwiema czakrami, które zapraszają nas…

 • Bransoletka Agat Czarny - kula fasetowanaBransoletka Agat Czarny - kula fasetowana

  Bransoletka Agat Czarny – kula fasetowana

  35,00 

  Bransoletka Agat Czarny – kula fasetowana wyróżnia się klasyczną stylistyką. Ręcznie wykonana z naturalnego kamienia. Koraliki zostały starannie dobrane i wypolerowane, aby wydobyć kolor kamienia. Są naciągnięte na elastyczną nić dopasowującą się do każdego nadgarstka. Bransoletka wygodna i łatwa w noszeniu.   Agat Czarny – kula fasetowana to doskonały kamień przywraca równowagę i harmonizuje ciało,…

 • Bransoletka Agat ognisty - moc przebudzeniaBransoletka Agat ognisty

  Bransoletka Agat ognisty – moc przebudzenia

  30,00 

  Bransoletka Agat ognisty ma jednocześnie właściwości uziemiające jak  i inspirujące, co czyni ją niesamowitym narzędziem do duchowego przebudzenia. Daje odwagę podążania duchową ścieżką, nawet do miejsc, których się boimy i tryumfalnego wyjścia z powrotem do Światła. Moc agatu ognistego daje poczucie bezpieczeństwa i może być używany do odstraszania psychicznych i emocjonalnych wampirów. Ręcznie wykonana z naturalnego kamienia….

 • Bransoletka Mocy Jaspis ZielonyBransoletka Mocy Jaspis Zielony kamień

  Bransoletka Mocy Jaspis Zielony

  35,00 

  Bransoletka Mocy Jaspis Zielony wykorzystuje energię ziemi, przyczynia się do wzrostu, ekspansji, nowych początków, pożywienia i zdrowia. Zwiększa witalność, zapewnia dostatek i pozwala fizycznie rosnąć.

  Bransoletki z jaspisem to doskonałe talizmany, które pomagają nam w rozwoju, rozwijaniu nowych możliwości i zmienianiu naszego życia.

End of content

End of content