Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Magiczny olej cofaniaMagiczny olej

  Magiczny olej cofania

  12,00 

  Magiczny olej cofania przeznaczony jest do namaszczania świec oraz innych rytualnych przedmiotów, których celem jest cofnięcie klątw, uroków, złorzeczeń i przesłanie ich z powrotem do rzucającego. Ponadto usuwa wszelkie blokady energetyczne spowodowane przez negatywne energie.

 • Magiczny olej na miłośćMagiczny olej

  Magiczny olej na miłość

  12,00 

  Magiczny olej na miłość przeznaczony jest do namaszczania świec oraz innych rytualnych przedmiotów, których celem jest przyciągnięcie miłości i szczęścia. Poprzez zwiększenie i dostrojenie wibracji, powoduje usunięcie blokad stojących na drodze do miłości. Sprawia, że ty i twój partner otworzycie się na miłość, wspomaga w poszukiwaniu prawdziwej jedynej miłości na całe życie.

 • Magiczny olej na witalnośćMagiczny olej

  Magiczny olej na witalność

  12,00 

  Magiczny olej na witalność przeznaczony jest do namaszczania świec oraz innych rytualnych przedmiotów, których celem jest poprawa zdrowia, wspomożenie procesu leczenia, rekonwalescencji. Poprzez zwiększenie i dostrojenie wibracji harmonii i zdrowia, wpływa pozytywnie na proces powrotu do zdrowia.  Pomaga pomyślnie przejść operację czy zabiegi, wzmaga procesy odpornościowe organizmu poprzez energetyczny wpływ na subtelne ciało eteryczne.

End of content

End of content