Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

 • Świeczka woskowa biało-czarna odwróconego działania

  Biało czarna świeca odwróconego działania

  25,00 

  Świece wykonuje sama z wosku pszczelego i barwników. Biało czarna świeca odwróconego działania przeznaczona jest do usuwania i odwracania negatywnych zaklęć, złorzeczeń, czy też wrogich rytuałów skierowanych na Ciebie. Moc świecy biało czarnej służy do:

  • Usuwania, unieważniania wszelkich złowrogich zaklęć.
  • Niszczy i usuwa uroki, klątwy, złorzeczenia i odsyła je z powrotem do nadawcy.
  • Jej działanie jest uniwersalne, można ją stosować w celach zdrowotnych.
 • Świeca do wypalania toksycznych relacjidwie czarne świece na jednym knocie

  Świeca do wypalania toksycznych relacji

  45,00 

  Świeca do wypalania toksycznych relacji składa się z dwóch świeczek z wosku pszczelego, koloru czarnego połączonych jednym knotem.

   

  Świeca służy do  rytuałów, których celem jest zakończenie toksycznych relacji. Zarówno tych o których wiemy, jak i tych, których nie jesteśmy świadomi. Często relacje sprzed lat, nawet te z dzieciństwa, mogą wpływać negatywnie na obecne związki. 

   

  Ukryta niezrealizowana miłość innych osób otacza nas negatywną energią. Takie osoby często nieświadomie spętają nas swoimi myślami. Sami będąc w nieszczęśliwych związkach, wyobrażają sobie związek uczuciowy z nami. Wibracja myśli negatywnie wpływa na budowane przez nas relacje. Dlatego należy oczyścić się z tych wibracji, by dać możliwość realizacji obecnym uczuciom.

 • Czerwona nitka na zły urokCzerwona nitka bransoletka

  Czerwona nitka na zły urok. Bransoletka

  15,00 

  Używanie bransoletki czerwonej nitki to sposób na uchronienie się przed klątwami. Bransoletka z czerwonego sznurka zgodnie z koncepcją starożytnych reprezentuje stabilność i spójność. Jest ściśle związana z kwestiami duchowymi. Ma w sobie pozytywna energię, przez co usuwa negatywne wibracje, przynosząc szczęście.

  Czerwona nitka na zły urok noszona była już przed wiekami w różnych kulturach. Do dziś przetrwało przywiązywanie czerwonego sznurka do łóżeczka czy wózka dziecka. Czyniono tak, aby odeprzeć złe duchy, chronić dzieci przed klątwami. By ich sen był spokojny, bez niepokoju i płaczu.

 • Sól czarownicy

  Sól czarownicy

  35,00 

  Ręcznie wyrabiana i pakowana sól czarownicy. Wykonana rytualnie i oprócz podstawowych składników zawiera zioła i olejki. Co istotne i bardzo ważne tworzę ją podczas nowiu, ładuję energetycznie przy pomocy stosownych zaklęć. Więcej czytaj tu.

 • Amulet intencyjny

  Amulet intencyjny na zamówienie.

  100,00 

  Amulet intencyjny wykonuje konkretnie pod wskazaną przez klienta intencję. Tworze go indywidualnie na zamówienie personalizując pod właściciela. Przy zamówieniu proszę o wskazanie intencji oraz imienia i nazwiska, oraz daty urodzenia osoby, dla której przeznaczony jest amulet. Czas oczekiwania na amulet może wynieść nawet dwa tygodnie z uwagi na konieczność wykonania w odpowiedniej fazie księżyca.

 • Sól czarownicy

  Sól czarownicy – uzupełniacz

  15,00 

  Ręcznie wyrabiana i pakowana sól czarownicy. Wykonana rytualnie i oprócz podstawowych składników zawiera zioła i olejki. Co istotne i bardzo ważne tworzę ją podczas nowiu, ładuję energetycznie przy pomocy stosownych zaklęć. Więcej czytaj tu.

 • Magiczny olej ochronnyMagiczny olej

  Magiczny olej ochronny

  12,00 

  Magiczny olej ochronny przeznaczony jest do namaszczania świec oraz innych rytualnych przedmiotów, których celem jest ochrona przed działaniem negatywnych energii, klątw uroków. Poprzez zwiększenie i dostrojenie wibracji wpływa zapewnia silną ochronę.  Stanowi barierę dla wszelkich nieprzyjaznych sił.

 • Czarna Magia ochrona przed magicznymi atakami

  Ochrona przed magicznymi atakami

  500,00 

  Ochrona przed magicznymi atakami – Pomoc w ochronie przed negatywnymi wpływami magicznymi. Skontaktuj się z nami, jeśli czujesz się zagrożony atakami magicznymi lub rytuałami czarnej magii. Cena: 500 zł. Rzadko spotykane, ale groźne ataki energetyczne mogą wynikać z negatywnych myśli i złorzeczeń osób z naszego otoczenia. Przywróć harmonię i chroń swoją energię życiową dzięki naszej…

 • Bransoletka z amazonituBransoletka z Amazonitu zoom

  Bransoletka z amazonitu

  30,00 

  Bransoletka z amazonitu to idealny dodatek dla Ciebie! Jej elastyczny sznurek i długość 9 cm sprawiają, że pasuje do większości nadgarstków. Wygodne zakładanie i zdejmowanie to gwarancja komfortu przez cały dzień. Dodatkowo, amazonit dodaje uroku i piękna. Zestaw ją z innymi biżuteriami lub nos ją samodzielnie – wyglądasz świetnie w każdym przypadku!

 • Bransoletka z Czerwonego JaspisuBransoletka Czerwony Jaspis zoom

  Bransoletka z Czerwonego Jaspisu

  40,00 

  Nasza bransoletka została starannie zaprojektowana tak, aby podkreślać Twoją indywidualność i styl. Jej wyjątkowy design sprawia, że jesteś jedyny w swoim rodzaju. To idealny dodatek do codziennych outfutów oraz doskonały prezent dla bliskiej osoby.

  Rozkoszuj się pięknem i pozytywną energią bransoletki z Czerwonego Jaspisu. Dodaj ją do swojej kolekcji biżuterii i poczuj, jak dodaje blasku Twojemu życiu.

 • Brelok z Orgonitem Mandala - Serca

  Brelok z Orgonitem

  32,00 

  Brelok z Orgonitem jego głównym celem jest poprawa jakości życia fizycznego, psychicznego i duchowego. Przez lata wspomniane narzędzie było wykorzystywane do wielu celów. Oto niektóre ze znanych zalet orgonitu: Chroni przed częstotliwościami elektromagnetycznymi (EMF) Równoważy pole energetyczne Oczyszcza środowisko Promuje dobry sen Zachęca do relaksu Łagodzi stres i niepokój Uśmierza ból Przyciągaj szczęście, miłość i obfitość…

 • Bransoletka Agat Czarny - kula fasetowanaBransoletka Agat Czarny - kula fasetowana

  Bransoletka Agat Czarny – kula fasetowana

  35,00 

  Bransoletka Agat Czarny – kula fasetowana wyróżnia się klasyczną stylistyką. Ręcznie wykonana z naturalnego kamienia. Koraliki zostały starannie dobrane i wypolerowane, aby wydobyć kolor kamienia. Są naciągnięte na elastyczną nić dopasowującą się do każdego nadgarstka. Bransoletka wygodna i łatwa w noszeniu.   Agat Czarny – kula fasetowana to doskonały kamień przywraca równowagę i harmonizuje ciało,…

End of content

End of content